Novinky

e-mailem |rss |archiv

 29.04.2018 20:57:48
Úprava všeobecných podmínek reflektující pokyny k ochraně osobních údajů dle směrnic GDPR.

 27.02.2013 05:48:54
Upgrade PHP5.3 na 5.3.22..více »

 17.10.2012 06:33:52
Odstávka webového serveru..více »

 01.02.2012 17:01:19
Sleva domén CZ, EU a SK Od 1.2.2012 zlevňujeme poplatky za domény a to: .CZ - 155,- Kč bez DPH. 186,- Kč/rok. .EU - 145,- Kč bez DPH. 174,- Kč/rok. .SK - 420,- Kč bez DPH. 504,- Kč/rok.

 19.07.2011 12:33:02
V 12:40 proběhne restart server emanuel a to z důvodu neodcházejících emailů z PHP.

Tipy, triky, vtípky a citáty

Poskytované SMTPS (šifrovaný přenos pro odchozí poštu) je nutností nejen pro velké společnosti, ale měl by jej využívat každý, kdo odesílá důvěrná data.

Webhosting pro CMS a jejich podpora.

Joomla

Předpřipravená instalace: Ano

Počet souborů: cca 5 200

Joomla! je jedním z nejvýkonnějších Open Source Content Management Systems (CMS). Používá se po celém světě, od jednoduchých webových stránek až po komplexní podnikové aplikace. Joomla! se snadno instaluje, snadno udržuje a je to spolehlivý systém.

stars is 5

Magento

Předpřipravená instalace: Ano

Realizace grafické šablony: Ano

Počet souborů: cca 10 100

stars is 5

CMS Made Simple

Předpřipravená instalace: Ano

Realizace grafické šablony: Ano

Počet souborů: cca 2 900

stars is 4

WordPress

Předpřipravená instalace: Ano

Realizace grafické šablony: Ano

Počet souborů: cca 850

stars is 4

Drupal

Předpřipravená instalace: Ano

Počet souborů: cca 600

stars is 4

Typo3

Předpřipravená instalace: Ne

stars is 3

Dotazy nejen k webhostingu

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Použijte formulář a zašlete nám Váš dotaz přímo!Proč je důležitá vlastní doména?

Marek Prokop v článku Proč je důležitá vlastní doména (Sova v síti, 14.5.2001) píše:

Hodně malých firem i soukromých osob se již odhodlalo k vytvoření vlastních webových stránek. Mnoho z nich však dosud podceňuje význam vlastní domény a stránky umístí na některý z bezplatných serverů. Vlastní doména má přitom pro úspěch stránek naprosto klíčový význam. Shrňme si ty hlavní výhody.  • Stejně jako název společnosti, ochranná známka, či značka, nebo logo, je doménové jméno součástí vaší firemní dentity. Je to něco, co vaši zákazníci a partneři znají, snadno si mohou apamatovat a positivně spojovat s vašimi produkty  službami.

  • Registrací doménového jména si trvale zabezpečíte svůj prostor na internetu. Podobně, jako při zápisu jména firmy do obchodního rejstříku, nebo registrací ochranné známky.

  • Doménové jméno můžete použít i jako základ svých adres elektronické pošty. Máte-li vlastní doménu můžete si snadno vytvořit libovolné množství virtuálních e-mailových schránek typu jmeno@vasefirma.cz. Přestaňte každým svým e-mailem propagovat svého ISP a začněte propagovat sebe!

  • Při umístění stránek a schránek elektronické pošty do domény vašeho ISP vždy riskujete, že tato služba bude časem zrušena, nebo budete chtít z jiného důvodu zvolit jiného poskytovatele. V takovém případě přijdete o všechny investice do propagace vaši elektronické adresy. Doménové jméno je naproti tomu přenositelné. Není závislé na ISP u kterého jsou vaše stránky právě umístěny.

  • Doménové jméno je marketingovým nástrojem. Uvádějte ho na všech prospektech, vizitkách, v telefonních seznamech, na autech, dopisních hlavičkách, atd. Některá doménová jména jsou navíc natolik soběstačná, že v inzerci ani nic jiného uvádět nemusíte (příklad: bytyvpraze, visadoruska).

  • Doménové jméno můžete i prodat. Za pár let možná zjistíte, že to je nejcennější majetek, který vaše firma vlastní.